Hotel GALAXIE 

Vítáme vás na stránkách hotelu GALAXIE ****, který se nachází v klidné vilové části Prahy 6 - Suchdole, před branou chráněné krajinné oblasti, ale přesto jen 10 minut autem od Pražského hradu. Tato kombinace vám nabízí ničím nerušený odpočinek a současně využití bohaté nabídky na cestě za poznáním historie, kultury a zábavy "Stověžaté Prahy ". Přátelská atmosféra a kvalifikovaný personál se o vás rád postará ve všech střediscích, které jsou pro vás k dispozici. Možnost pohodlného,bezplatného a bezpečného monitorovaného parkování, garáže.

Vzdálenost na letiště 7 km, Česká zemědělská universita (ČZU), Výzkumný ústav veterinární ,Geologický ústav AVČR a Pražský kulinářský institut, fotbalové hřiště, cyklostezky, koně, plavecký bazén  se nachází pouhých 5 minut pěšky.

Výborné spojení MHD do centra (max. 20 minut). 

Připravili jsme pro vás
kompletní nabídku hotelových služeb a věříme, ze přispějeme k vaší spokojenosti při návštěvě hlavního města.

Doplňkové služby jako je prádelna, směnárna, prodej jízdenek a zajištění programu je samozřejmostí.  

Naše tipy:

 

Prahou na kole

Turistické trasy Praha a okolí, střední čechy

NOVÉ WELLNESS!
 


Asociace hotelů a restaurací české republiky

Bohemia hotel club & golf

Cyklisté vítání

Pražský kulinářský institut

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů."eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.