Hotel GALAXIE 

Vítáme vás na stránkách hotelu GALAXIE ****, který se nachází v klidné vilové části Prahy 6 - Suchdole, před branou chráněné krajinné oblasti, ale přesto jen 10 minut autem od Pražského hradu. Tato kombinace vám nabízí ničím nerušený odpočinek a současně vyuzití bohaté nabídky na cestě za poznáním historie, kultury a zábavy "Stovězaté Prahy ". Přátelská atmosféra a kvalifikovaný personál se o vás rád postará ve všech střediscích, které jsou pro vás k dispozici. Možnost pohodlného,bezplatného a bezpečného parkování.

Vzdálenost na letiště 7 km. Česká zemědělská universita (ČZU), Výzkumný ústav veterinární ,Geologický ústav AVČR a Pražský kulinářský institut se nachází pouhých 5 minut pěšky. Výborné spojení MHD do centra (max. 20 minut).

Připravili jsme pro vás
kompletní nabídku hotelových sluzeb a věříme, ze přispějeme k vaší spokojenosti při návštěvě hlavního města.

 

Naše tipy:

 

Prahou na kole

Turistické trasy Praha a okolí, střední čechy

NOVÉ WELLNESS!
 


Asociace hotelů a restaurací české republiky

Bohemia hotel club & golf

Cyklisté vítání

Pražský kulinářský institut

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů."eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.